GaMEr

Sve igre vode samo na jedno mesto, na GaMEr !!!!

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj seLista članovaKorisničke grupePristupi

Delite | 

Clive Barker`s Jericho

Ići dole 
AutorPoruka
ShaX_91
Novi član
Novi član

Broj poruka : 36
Godina : 27
Konfiguracija : Matichna- gygabite 965p ds3 Procesor- Intel core2duo e6300 @ 2.7ghz Memorija- 2gb kingston ddr2 @
Datum upisa : 13.11.2007

PočaljiNaslov: Clive Barker`s Jericho   Ned Dec 02 2007, 20:56

Ovo je isto jedna extra igra koja ima odlicnu grafiku koja sa sobom, logicno vuce veliku zahtevnost ali sam ja te srece da mogu da je igram u punom sjaju na mojoj masini. Sta reci, igra je horor zanra, FPS, vodite tim od 6 clanova koji se zove Jericho, vi ste tajna organizacija koja radi za americku vladu ali opet malo njih u vladi zna da postojite. Vasa prva misija je u gradu Al Khali u kojem se nalazi jos jedna clanica vase ekipe koju trebate da nadjete. Screenove saljem ubrzo.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Welltall
Novi član
Novi član

Broj poruka : 6
Godina : 29
Konfiguracija : krshina na kvadrat...ali za minesweeper boli glava......amd sempron LE-1200, ati radeon x1650pro 512mb, 3GB ddr2 800mhz,mb MSI K9N, i mitsubishi monitor star 14 god :)
Datum upisa : 05.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Clive Barker`s Jericho   Uto Maj 05 2009, 11:26

Igra je odlichna....malo umeju da iznerviraju one karakondzule shto odbijaju da umru i posle 5 sharzera...i posle toga explodiraju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Clive Barker`s Jericho
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Clive Owen

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GaMEr :: Play :: Akcione igre-
Skoči na: